Юридичним споживачам електроенергії – як подати рапорт щодо обсягів спожитої електроенергії

24 Березня 2020

 

З 17 березня через введення карантину доступ сторонніх осіб до адміністративних будівель ПАТ «Запоріжжяобленерго» заборонений.

 

З огляду на це юридичним особам-споживачам електроенергії пропонуються наступні способи подання акту (рапорту) про спожиту електроенергію:

 

1. У разі, якщо це передбачено Вашим договором про розподіл електричної енергії (в частині передачі звітів, рахунків), Ви можете подати звіт за допомогою сервісу з електронного документообігу PAPERLESS (детальніше про цей сервіс читайте тут).

 

2. Якщо Ви не є клієнтом сервісу PAPERLESS та подаєте звіти у паперовому вигляді, Ви можете направити Ваші документи поштою або особисто покласти до скриньки для кореспонденцій, розташованої біля входу до структурного підрозділу ПАТ «Запоріжжяобленерго», який Вас обслуговує. Коли Ваш рапорт буде оброблений, із Вами зв’яжуться наші фахівці та повідомлять, коли та як Ви можете його забрати.

 

Увага! Разом із рапортом не забудьте надати інформацію, яким способом Ви бажаєте отримати рахунок (особисто, поштою, електронною поштою, тощо).

 

 

Дивіться також: Куди звернутися споживачу електроенергії: дистанційні сервіси ПАТ “Запоріжжяобленерго”