Як не потрапити «на гачок» шахраїв – лже-енергетиків

14 Травня 2021

ПАТ «Запоріжжяобленерго» нагадує споживачам електроенергії, як не стати жертвою шахраїв, що видають себе за співробітників обленерго.

 

За інформацією прес-служби ГУ НПУ в Запорізькій області, вчора, 13 травня, до одного з поліцейських відділків м. Запоріжжя звернулася пенсіонерка, яка повідомила, що дві невідомі жінки під приводом перевірки електролічильника зайшли до її квартири та поцупили гроші на загальну суму близько 65 тис. грн.

 

Це, на жаль, не перший інцидент, коли шахраї під виглядом співробітників компаній ЖКГ проникають до помешкань довірливих громадян та завдають їм збитків.

 

У зв`язку із цим ПАТ «Запоріжжяобленерго» звертається до всіх споживачів електроенергії із проханням вимагати у всіх, хто представляється співробітником енергокомпанії, пред`явити службове посвідчення.

 

Пам`ятайте: кожен наш працівник під час виконання ним службових обов`язків повинен мати при собі документ, що засвідчує його особу та підтверджує факт його роботи в ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

Якщо у вас все ж таки виникли сумніви, або ж ви вважаєте дії особи, що представилася співробітником ПАТ «Запоріжжяобленерго», неправомірними, звертайтеся на «гарячу лінію» дирекції з корпоративної безпеки нашої компанії за номером

 

(061) 225-36-02

(050) 322-64-26.

 

Будьте обачні! Захистіть себе від шахраїв!