Як працює ПАТ «Запоріжжяобленерго» в умовах воєнного стану

24 Лютого 2022

ПАТ «Запоріжжяобленерго» інформує споживачів щодо режиму роботи в умовах воєнного стану, що був введений сьогодні, 24 лютого, Указом Президента України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції РНБОУ й відповідно до українського законодавства.

 

З метою забезпечення безпеки цивільного населення, ПАТ «Запоріжжяобленерго» на період дії воєнного стану припиняє прийом споживачів електроенергії у центрах обслуговування клієнтів. Інформація щодо формату дистанційного обслуговування споживачів електроенергії буде оприлюднена додатково.

 

Також у дистанційний режим роботи переведені офіси «Єдиного вікна» з питань приєднання до електромереж. Ті, хто, попри ризики воєнного стану, бажає приєднатися до електромереж ПАТ «Запоріжжяобленерго», можуть подати документи на приєднання он-лайн (більш детальна інформація – за посиланням: http://surl.li/bliop). Готові документи видаватимуться у порядку, індивідуально оговореному через зазначені у поданих документах канали комунікації.

 

Водночас, згідно із чинним законодавством, ПАТ «Запоріжжяобленерго» належить до підприємств критичної інфраструктури, від безперебійного роботи яких залежить енергобезпека Запорізького краю. Тож увесь наш персонал, безпосередньо задіяний у процесах обслуговування та відновлення електромереж, наразі переведений у режим підвищений готовності, знаходиться на своїх робочих місцях та готовий виконувати свої посадові обов’язки.

 

ПАТ «Запоріжжяобленерго» зробить усе можливе, аби енергопостачання Запорізької області й надалі залишалося безперебійним та якомога якіснішим й аби забезпечити оперативне інформування споживачів електроенергії щодо можливих позаштатних ситуацій в електромережах компанії.

 

Зі свого боку звертаємося до наших клієнтів із проханням не робити передчасних панічних висновків через можливі тимчасові аварійні відключення електроенергії та не поширювати фейки щодо стану енергозабезпечення Запорізького регіону.

 

Тримаймося! Все буде Україна!