Як приєднатися до електромереж ПАТ «Запоріжжяобленерго»: покрокова інструкція

26 Серпня 2021

Для клієнтів, які бажають приєднатися до мереж оператора системи розподілу ПАТ «Запоріжжяобленерго», компанія розробила покрокову інструкцію.

 

КРОК 1. Зберіть пакет документів, необхідних для подання заяви на приєднання. Повний деталізований перелік необхідних документів та бланк Заяви на приєднання шукайте за посиланням: Подання заяви про приєднання до електричних мереж

 

КРОК 2. Подайте заяву на приєднання разом із комплектом документів

або

 

Увага! У разі, якщо пакет документів буде неповний або неправильно заповнена заява про приєднання, документи можуть бути повернуті для доопрацювання. У разі необхідності доопрацювання Вам буде повідомлено у спосіб, зазначений в заяві.

 

КРОК 3. Ми повідомимо про готовність Технічних умов на приєднання, розрахунку вартості плати за приєднання та рахунок для проведення оплати у спосіб зазначений в заяві.

 

КРОК 4. Отримайте Технічні умови на приєднання, Розрахунок вартості плати за приєднання, рахунок для проведення оплати: у Єдиному вікні, у РЕМ або на електронну пошту, зазначену в заяві.

Порядок розробки та видачі Технічних умов та оплати вартості робіт із приєднання – за посиланням: Порядок розробки та видачі Технічних умов та оплати вартості робіт із приєднання

 

КРОК 5. Оплатіть рахунок протягом 20 календарних днів з дати отримання Технічних умов.

 

КРОК 6. Після завершення робіт із приєднання ми надаємо Вам Повідомлення про надання послуги з приєднання у спосіб, указаний у Вашій заяві про приєднання (згідно п. 4.8.2 Кодексу систем розподілу). Після цього буде здійснено приєднання вашої електроустановки до електромереж ПАТ «Запоріжжяобленерго». Детальніше щодо порядку підключення – за посиланням: Порядок підключення електроустановки

 

КРОК 7. Надайте заяву на підключення разом із заявою на укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії разом із пакетом відповідних документів (згідно із п. 11.3.5 Кодексу), а також документ, що підтверджує отримання послуги з улаштування комерційного обліку електричної енергії.

 

Увага! Згідно із Кодексом систем розподілу (п. 4.2.2), облаштування приладу обліку електроенергії  не входить  до вартості робіт із приєднання та здійснюється коштом Замовника.

 

Більше детальна інформація щодо порядку приєднання до електромереж, форми Договорів на приєднання: стандартне, нестандартне «під ключ» та нестандартне із проектуванням Замовником лінійної частини, – та Заяви про приєднання та розрахунку вартості приєднання, – за посиланням: Порядок приєднання