Стан енергопостачання Запорізької області станом на 13:00 02.03.2022

2 Березня 2022

Станом на 13:00 02.03.2022 внаслідок пошкоджень в електромережах ПАТ «Запоріжжяобленерго», спричинених воєнними діями, без енергопостачання – 22 153 побутові та юридичні споживачів електроенергії (26 населених пунктів).

 

Найскладніша ситуація наразі – у Василівських мережах. Через обстріли, що не вщухали, сталися нові пошкодження в електромережах, через це кількість знеструмлених споживачів зросла до 12 000. Дістатися місць пошкоджень неможливо через активні воєнні дії.

 

По Токмацькому районному відділенню без енергопостачання й надалі залишаються 7 310 абонентів. Через активні бойові дії проводити відновлювальні роботи неможливо. Аби хоча б тимчасово вирішити проблему енергозабезпечення м. Токмак, що вже третю добу поспіль без електрики, наразі розробляється погодинний графік подачі напруги за резервними схемами.

 

Ще 1 640 споживачів електроенергії залишаються знеструмленими у Мелітопольському міжрайонному РЕМ через пошкодження внаслідок воєнних дій обладнання на одній з підстанцій. Загалом знеструмлено (повністю та/ або частково) 10 населених пунктів.

 

Від учора повністю відновлено енергопостачання споживачів Якимівського міжрайонного РЕМ, а також міст Бердянськ та Приморськ. Наразі загалом по Бердянскому МРРЕМ (до складу входять Бердянські та Приморські мережі) без енергопостачання залишаються 388 споживачів.

 

Також відновлено енергопостачання понад 200 споживачів Кам’янсько-Дніпровського РЕМ, що були погашені на вчорашній вечір. Без енергопостачання залишаються 124 абоненти, відновлювальні роботи тривають.

 

Мають місце і локальні перебої з енергопостачанням внаслідок впливу несприятливих погодних умов. Зокрема, по Запорізькому РЕМ знеструмлені 85 споживачів, 123 – по Вільнянським електромережам, та ще 18 – через пошкодження обланання в ТП по Оріхівському районному відділенню.

 

Бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» працюють цілодобово, подекуди нехтуючи власною безпекою. Ми зробимо все, аби якомога оперативніше повернути світло до домівок наших краян!

 

Тримаймося! Все буде Україна!

 

Слідкуйте за розвитком ситуацї на нашому сайті на сторінці Оперативна інформація щодо відключень електроенергії